** Penzion Alpina ubytovanie Liberec XX - Ostasov

Penzion Liberec XX - Ostasov Alpina

Ubytovanie v Liberci - Ostašov
Rodinné prostredie penzióna Alpina Liberec Vás srdečne pozýva a ponúka príjemné ubytovanie na úpätí Ještědského hrebeňa.

K dispozícii je Vám rodinný apartmán alebo dvoj a štvorlôžkové izby. Lokalita, v ktorej je Penzión Alpina Liberec umiestnený, sa nachádza stranou od centra mesta a svojou polohou nabáda k pohodovej relaxácii kúsok od lesa.

Liberec penzión Alpina ubytovanie
Ubytovať sa môžete v izbách v 2 a 4 lôžkových variantoch alebo v rodinnom apartmáne pre 4-5 osôb o veľkosti 60m2, s vlastnou plne vybavenou kuchyňou. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením popr. kúpeľňou na poschodí. Cena za izbu je 350 Kč za osobu a deň. Celý apartmán je potom k dispozícii za 1.200 Kč na deň.

Penzión Alpina Liberec služby
K dispozícii máte v cene WiFi pripojenie k internetu, SAT TV alebo rádio na izbách. Možnosť uvariť si vlastné jedlo v kuchynke alebo vonkajší grill s posedením. Uzamykateľné parkovisko pre váš automobil, k dispozícii aj garáž. Vonkajší bazén, detské ihrisko, úschovňa športových potrieb. Možnosť ubytovania aj s Vaším psom (menšie plemená).

Dovolenka Jizerské hory Liberec penzión ubytovanie Alpina okolie
V dosahu 20 min. chôdze nájdete zastávku Mestskej hromadnej dopravy. Rovnako ďaleko je aj lyžiarsky areál Showhill Ješted. V blízkom okolí je Vám k dispozícii množstvo turistických trás pre zimnú i letnú turistiku, plavecký bazén, aquapark Babylon, bowling, golf a päť obchodných centier so stovkami obchodov v historickej časti mesta Liberec a mnoho ďalšieho.

Ideálne miesto na odpočinok a relaxáciu na kľudnom mieste pod Ještedom.
Penzion Liberec XX - Ostasov Alpina - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Liberec XX - Ostasov Alpina - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Liberec XX - Ostasov Alpina - možnosť pripojenia na internetPenzion Liberec XX - Ostasov Alpina - k dispozícii letná terasaPenzion Liberec XX - Ostasov Alpina - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Liberec XX - Ostasov Alpina - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Liberec XX - Ostasov Alpina - Izby s vlastnou toaletouPenzion Liberec XX - Ostasov Alpina - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
 
Penzion Alpina ubytovanie Liberec XX - Ostasov Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -2 °C Vietor: 23 m/s